AKTUALNOŚCI RADA APF

Ruszyła sprzedaż karnetów na II semestr APF Warszawa

2015-12-09

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest kupienie karnetu. Sprzedaż prowadzi kasa kina Kultura, ul. Krakowskie Przedmieście 21/23, tel. 22 826 33 35

Karnety: 150 zł za semestr

Karnety mogą kupować od dzisiaj zarówno studenci UW, jak i wolni słuchacze.

Dla studentów UW zarejestrowanych w I turze rejestracji (3-30 grudnia) karnety zarezerwowane będą od 3 grudnia do 20 stycznia. 20 stycznia zostanie otwarta sprzedaż karnetów dla wolnych słuchaczy. Zarejestrowani w I turze studenci, którzy nie wykupią karnetów, będą mogli wyrejestrować się z zajęć w II turze (21 stycznia – 21 lutego). Karnety są sprzedawane do wyczerpania miejsc.
 
Osoby, które będą chciały zarejestrować się w II turze, powinny PRZED REJESTRACJĄ kupić karnet. Sprzedaż dla osób niezarejestrowanych otwarta będzie od 21 stycznia do wyczerpania miejsc. Rejestracja w USOS w II turze nie wiąże się z rezerwacją karnetu.

 

Osoby, które kupią karnet MAJĄ GWARANCJĘ DOPISANIA DO USOS (NAWET W PRZYPADKU BRAKU MIEJSC W SYSTEMIE, będziemy dopisywać ręcznie do USOS po rozpoczęciu zajęć po zgłoszeniu się mailowym). Osoby, które zarejestrują się w II turze, nie zakupiwszy wcześniej karnetu, nie mają gwarancji uczestnictwa w zajęciach (może nie starczyć dla nich karnetów – w tym przypadku będą musiały wyrejestrować się z zajęć przed końcem II tury rejestracji).

Warunkiem przystąpienia do testu końcowego jest obecność na zajęciach. Sprawdzana jest lista obecności.

Wróć