AKTUALNOŚCI RADA APF

APF ANIMACJA - rejestracje i karnety

2017-12-05

Od 7 grudnia rusza sprzedaż karnetów na APF KINO MUZ ANIMACJA.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest kupienie karnetu. Sprzedaż prowadzi kasa Muzeum Narodowego w Warszawie. Cena karnetu na jeden semestr: 190 zł.

Dla osób zarejestrowanych w I turze rejestracji (7 - 30 grudnia) karnety zarezerwowane będą do 11 stycznia. 11 stycznia zostanie otwarta sprzedaż karnetów dla wolnych słuchaczy. Zarejestrowani w I turze studenci, którzy nie wykupią karnetów, będą mogli wyrejestrować się z zajęć w II turze (11 stycznia – 28 lutego). Karnety są sprzedawane do wyczerpania miejsc.

Osoby, które będą chciały zarejestrować się w II turze, powinny PRZED REJESTRACJĄ kupić karnet. Sprzedaż dla osób niezarejestrowanych otwarta będzie od 11 stycznia do wyczerpania miejsc. Rejestracja w USOS w II turze nie wiąże się z rezerwacją karnetu.

Osoby, które kupią karnet MAJĄ GWARANCJĘ DOPISANIA DO USOS (NAWET W PRZYPADKU BRAKU MIEJSC W SYSTEMIE, będziemy dopisywać ręcznie do USOS po rozpoczęciu zajęć po zgłoszeniu się mailowym). Osoby, które zarejestrują się w II turze, nie zakupiwszy wcześniej karnetu, nie mają gwarancji uczestnictwa w zajęciach (może nie starczyć dla nich karnetów – w tym przypadku będą musiały wyrejestrować się z zajęć przed końcem II tury rejestracji).

Warunkiem przystąpienia do testu końcowego jest obecność na zajęciach. Sprawdzana jest lista obecności.

Kontakt do koordynatorki zajęć:

Natalia Chojna

apfwarszawa@fn.org.pl

tel. 695 363 342

( od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17)

Wróć